אודותינו

מראה רוחביתIGlass הוא המותג החדש והיוקרתי של חברת קריסי בע”מ שהוקמה בשנת 1969 ע”י האחים אברהם ויוסף קריסי ועברה בשנים האחרונות לבעלותו וניהולו של רן קריסי, בנו של אברהם.

חברת קריסי מתמחה, מזה למעלה מ 45 שנים, בתכנון וביצוע מגוון רחב של עבודות בתחום הזכוכית: מקלחונים, חיפויים ומשטחים לחדרי רחצה ומטבחים, דלתות זכוכית, ויטרינות, מראות (כולל מראות פנוראמיות), מעקות זכוכית, גגוני זכוכית, דלפקים, זכוכית בידודית, זכוכית טריפלקס, זכוכית מחוסמת, זכוכית מכופפת, הדפסה דיגיטלית על זכוכית ועוד. החברה מתמחה בביצוע עבודות זכוכית ותיקוני זגגות בגובה רב באמצעות סנפלינג ומנופים.

את החברה מנחים עקרונות של אמינות, שירות ברמה הגבוהה ביותר, איכות, זריזות ויעילות מרבית. תהליך העבודה כולו, מהתכנון ועד ההקמה, נעשה ע”י הצוות המקצועי המנוסה והמיומן של החברה בדקדקנות ובהקפדה על גימור ואיכות.

בשנים האחרונות אנו מפתחים את המותג  החדשני  – “הזכוכית החכמה” –    .IGlass המותג כולל מגוון עשיר ויוקרתי של  פתרונות מבוססי טכנולוגיות מתקדמות בתחום המראות והזכוכית, כגון: מראה עם תאורה, מראה “מנגנת” מתחברת ל Bluetooth , עיצוב מסכי טלוויזיה, חיפויי זכוכית עם תאורה ועוד.

כחלק מפיתוח מותג “הזכוכית החכמה”, פותחה בקריסי טכנולוגיה ייחודית המאפשרת הפעלת הפונקציות השונות (תאורה, השמעת מוסיקה, הגדלה, הפגת אדים וכו’) על ידי מגע, בלחיצה קלה על הזכוכית, במקום שימוש במתג חיצוני. פיתוח זה הוא יחיד מסוגו כיום בארץ.

במשך השנים בצענו אלפיי פרויקטים. על חוג לקוחותינו המרוצים נמנים אדריכלים, לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים ולקוחות מוסדיים, שאינם מתפשרים על פחות מהטוב ביותר.

אנו מאמינים כי נוכל לתת מענה לכל הצרכים שלך, ומזמינים אותך לצפות בעבודותינו ולהתרשם מאיכותן, הנובעת מהוותק ומהניסיון שלנו בתחום הזכוכית.

נשמח לעמוד גם לשירותכם לשביעות רצונכם המלאה!

דף הפייסבוק שלנו      www.facebook.com/karisiglass/?fref=ts

אתר חברת קריסי                                            www.karisi.co.il

אתר   iglass.co.il                                                     IGLASS

קריסי תעשיות זכוכית בע"מ | החשמונאים 7, בני ברק